בדיקת נזילות מים

בדיקת נזילות מים

החלום הכי משמעותי בקרב הישראלים, ללא כל ספק, בא לידי ביטוי ברכישת דירה. בשל המחירים האגדתיים של הבתים כיום, רבים הם המתפשרים על האיכות, וחבל. שהחלום לא יסמא את עינכם. חשוב לרכוש בית שבנוי לתלפיות ובאיכות, ללא כל פשרות. כאשר מתפשרים, לפעמים, עם הזמן מגלים בעיות של רטיבות בבית. מצבים כאלו עשויים להסתבך, ולגרום לכם להוצאות כספיות רבות. הקדימו תרופה למכה, והזמינו איש מקצוע, שיבצע בביתכם בדיקת נזילות מים. רק בעזרת בדיקה זו ניתן לטפל בבעיית הרטיבות באופן נקודתי, תוך כדי מניעה של החמרת המצב. טיפ – בעיית הרטיבות אינה תיעלם מרוח הקודש, כי אם עם הזמן היא רק תחריף, באם לא תטופל מבעוד מועד.

למה חייבים לבצע בדיקת נזילות מים באמבטיה?

במידה שהתפוצץ הצינור באמבטיה שלכם, מתחת לריצוף, או לחלופין במידה ולא ערכו באמבטיה שלכם איטום יסודי, שמא הצטברה אצלכם רטיבות באזור האמבטיה. המצב הקשה לא ייפתר רק באמצעות תיקון צנרת האמבטיה. כי אם עליכם להזמין מומחה לתחום של בדיקת נזילות מים. ואז ייעשה ייבוש מים באמבטיה. ולא, תתחילו להבחין בפטריות עובש, או בכתמי רטיבות בתקרה של השכנים, שמסוכנים בריאותית. המחזה אינו מרהיב, וכמו גם הריחות. קראו לאלתר לאיש מקצוע מנוסה. שיש באמתחתו את כל הציוד המקצועי המתקדם ביותר.

באילו שיטות משתמשים עבור בדיקת נזילות מים?

על מנת לבצע גילוי של מקור נזילות הרטיבות, משמעותי לזמן את מי שאמון על בדיקת נזילות מים. הלה יאתר במהירות את מקור הבעיה, בשאיפה שלא יוסב נזק לתשתיות של המקום. כיום שיטות הטיפול מאוד אפקטיביות, עם אמצעי הטכנולוגיה הכי מתקדמים. ולהלן נציג בפניכם את שיטות הטיפול הכי מתקדמות –

  • הכנסת מצלמות קטנות לתוך הצנרת, אשר מספקות תמונות ברורות של קו הביוב.
  • ניתן לבדוק על ידי צלמה תרמית, אשר מבוססת על קרני אינפרה אדום.
  • מתאפשרת בדיקת נזילות באמצעות מכשירים אקוסטיים מיוחדים. אותם מכניסים למבנה ומבצעים את הבדיקה בהתאם לרעשי המים.
  • בודקים נזילות מים על ידי הכנסה של גז, ותוך כדי כך מחפשים נקודות לאורך הצנרת. בנקודות שבהן קיימות כמויות חריגות של גז.